Sunday, September 20, 2015

uncover

Zdravím! týden je zase pryč, a já mám za sebou prvních pět dní školy, pracovní pohovor a malé objevování města a pláže, která je prostě úžasná (instagram). Co se týče školy, vypadá to, že budu mít minimálně ze začátku opravdu co dělat, s angličtionou z gymplu je to tak tak na hranici. Na druhou stranu, všichni jsou tady moc milí, a když vidí, že nerozumím nebo jsem "ztracená", snaží se pomoct. Třeba v pátek jsem šla na hodinu investování, zastavila jsem se a jenom nahlídla do telefonu, jestli jdu správně. Byly to snad ani ne dvě vteřiny, a už u mě stáli dva neznámí profesoři a snažili se poradit. Kouzelný prostě.

Greetings! Week's gone, and the first five days of school as well. Moreover I had a job interview and discovered an Aberdeen beach, which is beautiful (Instagram link). I was so afraid about the English, but my English language skills during the lessons seem to be OK. What's still suprising me  that everyone's very very nice and kind, and when they see that I do not understand they are trying to help. On Friday I went to an investment lesson, while I stopped and checked the iphone, if I go right. It took two seconds, and there were two professors asking what am I looking for. Simply amazing.


 skirt sh | shirt Mango | bag Bata | watches Olivia Burton | glasses Firmoo


Far from the others,
close to each other.
That's when we uncover.

6 comments :

 1. Krasny look, moc ti to slusi :)

  xxx

  Cury in the City
  Instagram
  Fashion Paris & Prague

  ReplyDelete
 2. krásný outfit :) moc ti to sluší, jen tak dál!!

  www.stylesolution.cz

  ReplyDelete
 3. Super look, sluší ti to! Já přeji ať se chytíš co nejdříve a angličtina pro Tebe není žádnou bariérou :). Těším se na další články ze Skotska :)
  http://chicadriana.blogspot.co.at/

  ReplyDelete
 4. Ta fotka ve skoku je děsně vtipná :D jinak krásný outfit :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete
 5. ta 3. fotka kde jsi ve vzduchu, je uplne super, ta se povedla :) moc hezky look, normalne bych si to neoblikla, ale na tobe se mi to moc libi :) uzivej si Skotsko!

  ClaudiasNewLife

  ReplyDelete
 6. To je skvělý! Ta sukně vypadá vážně dobře a to se mi nikdy žádná podobná v obchodech nelíbila. :)

  ReplyDelete