Tuesday, September 29, 2015

fly!

Boty, boty, boty. Tyhle černý DKNY nosím asi nejčastěji od té doby co jsem přijela. Všichni mi tvrdí, že teď je tady "léto" (to neznamená, že nemrznu), ale opravdu, za ty tři týdny pršelo asi jenom třikrát. Přesto už se pomalu začínám rozhlížet po zimních botách, budu potřebovat pořádnou výbavu, hádám. Přemýšlím o tom, že příští článek zaměřím právě na boty, a vy byste mi mohli pomoct vybrat! :)
Dnes uvidíte letos už poslední outfit v šorkách. Na sobě mám tričko značky Ivy Revel, kterou má pod palcem Kenza, a klasické šortky. Co říkáte na jednoduchou kombinaci s drdůlekem? 

Shoes and shoes again and again! Since I arrived in Scotland, this pair of DKNY trainers I am wearing the most often. People claim that there is a "summer" now (but still I am freezing quite often). I started to look for some winter shoes, at least two pairs? haha. I am thinking about some shoes-post on the blog so that you can help me to choose!
In today's post I am wearing IvyRevel top (the creator is Kenza) and simple black shorts. What do you think about this combination with a small hair bun? 


 top IvyRevel | short Primark | shoes DKNY | bag Modalu

7 comments :

 1. perfektní outfit!!!! Nejvíc mě popravdě dostalo to tričko! <3
  Style by Eliza

  ReplyDelete
 2. Super outfit :) Nejvíc se mi líbí tričko, boty nejsou úplně můj šálek kávy :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete
 3. tricko a kabelka je super, moc se mi na tricku libi ten vzor :)

  ClaudiasNewLife

  ReplyDelete
 4. Na boty jsem strašně zatížená, ale tyhle jsou super! ♥ Šortky vypadají super pohodlně, tak zase za rok. :D Dneska jsem šla s šálou a fakt už mrznu, néé! :D

  ReplyDelete
 5. pekný fit a boty su krásne :)

  ReplyDelete