Thursday, August 27, 2015

THE CARRIE DIARIES

Čas strávený doma se mi pomalu krátí. Užívám si tepla, nosím sukně a kraťasy, nakupuju teplé ponožky a svetry. Do odjezdu připravím ještě jeden new in článek (nové hodinky byly nutnost!), a snad i jeden outfit. Zrdcadlovku beru s sebou do Skotska, takže ve focení budu pokračovat :-)

Tohle je jeden z mých posledních "tepla užívacích" outfitů. Chtěla bych bych ještě upozornit na zlatou knížku The Carrie Diaries (poslední fotka), která byla mým doplňkem léta číslo 1. Seženete ji v některých knihkupectvích (já jsem ji kupovala na Arkádách). A já jí prostě zbožňuju!

My time spent at home is slowly running out. Meanwhile I enjoy the hot weather, wear skirts and shorts, buy warm socks and sweaters. Before the departure I am going to prepare a new in post (new watches was a must have!), and perhaps also an outfit post. I take my camera with me to Scotland, so that there will appear more photos soon :-)

This is one of my recent "I am enjoying hot weather" outfits. Summer complement number one was this golden book The Carrie Diaries (last picture), which you can buy in some bookstores (I bought it at the arcades). I love it!
 skirt Boohoo.com | top Forever 21 | shoes Asos 

8 comments :

  1. krasny top a i fotky :) zavidim to opaleni, ja uz zacinam blednout :/

    ClaudiasNewLife

    ReplyDelete
  2. To je boží! Vždycky máš tak super fotky a tyhle jsou tak veselé, že je to radost se na ně dívat. Samozřejmě ti to moc sluší a na fotky ze Skotska se těším moc.:)

    ReplyDelete