Thursday, August 6, 2015

optical eyewear


Je to asi tři týdny, co jsem seděla s rodiči na obědě a zmínila, že bych nejspíš potřebovala slabé dioptrické brýle. A jsou to tři týdny bez tří dní, kdy mě kontaktovala internetová optika Firmoo s nabídkou ke spolupráci. Asi uznáte, že tady nebylo nad čím váhat. Dřív jsem nosila kontaktní čočky a mám za sebou taky oční operaci, takže potřebné údaje jsem měla, a brýle se po několika dnech začaly vyrábět, mým očím na míru, s čtvrt dioptrií.
Co se týká výběru obrouček přes internet, neměla jsem s tím problém, stránka nabízí různá zobrazení jednotlivých brýlí, a každý den přibývají nové a nové modely. Taky je možné vybrat si různá vylepšení skel (dioptrická i nedioptrická), co si navolíte se potom promítá do ceny. Cena. Moje brýle by stály se všemi vylepšeními 53 dolarů (včetně poštovného z USA), a je to podle mě odpovídající cena. Byly mi dodány s pouzdrem a hadříkem. A pokud se zaregistrujete tady, máte slevu 15%!

It's about three weeks ago, I was sitting in a restaurant with my parents and I mentioned that I probably needed some prescription glasses. And it's three weeks without three days ago when the glasses-online store called Firmoo contacted me with an offer to cooperate. You will agree that there was not a chance to hesitate. I used to wear contact lenses and I had an eye surgery too, so that I have had the necessary information, and after a few days my glasses have began to produce, with a quarter of a diopter.
Regarding a choice of a frame on the internet, I had no problem with that, the page offers a different view of individual glasses, and there are new ones every day. They offer further lenses improvements and they differ by a price. The price. My glasses would be worth with all the improvements $53 (including shipping from the US), and I think it's appropriate price. They have been supplied with a case and a cloth. And if you register here, you have a 15% discount!
Zítra ráno odjíždíme na festival Fingers Up (když to vyjde, bude snad i pár fotek), nepotkám se s někým? :-)

Tomorrow morning we are going to the festival Fingers Up (when it comes out, there will appear some photos), will I meet some of you there? :-)

7 comments :

 1. Ty brýle ti hrozně sluší :-). Taky si občas vezmu brýle, mám půl dioptrií, a mám podobné :-).

  MY HUMBLE JOURNAL

  ReplyDelete
 2. Strašně ti to sluší :) ale obdivuji tě, že sis takhle troufla vybrat brýle přes internet... já měla problém vybrat takové, které by mi seděly, přímo v optice :D

  ReplyDelete
 3. Love the photos, these glasses look great on you! :)

  Recently I have started as a guest designer for a famous bag brand and my first design of a belt bag is out! <3 I would love to hear what you think about it! :)
  Hope to see you soon on my blog
  www.beneaththecoat.com
  Bloglovin
  Facebook :)

  Kisses from Zurich,
  K

  ReplyDelete
 4. Brýle jsou úžasný! Jinak festival má pod taktovkou jedna z mých teď už bývalých spolužaček z vejšky, takže už jen proto se sem musím vrátit a zjistit, jak se ti líbil! :))

  ReplyDelete
 5. sú úžasné a veľmi ti seknú! :)
  pozývam na giveaway

  ReplyDelete
 6. Brýle jsou skvělé, sluší ti :)

  ReplyDelete