Saturday, August 22, 2015

festivals 2015

Moje stěhování se blíží, takže jsem o to víc ráda za tyhle dva poslední víendy, které jsme si užili v Mohelnici na Fingers Up / ve slovenských Piešťanech, na Grape(u). Fingers up byl menší festival (to znamená žádné fronty u stánků s pitím, míň nepořádku, všude dost místa, minimální tlačenice před koncerty(:D)), Grape byl opak toho, co jsem teď vyjmenovala (fronta na pití průměrně 15 minut, nepořádek kam oko dohlídne, když jsme přijeli, stan už jsme skoro neměli kde postavit, na koncertě MØ milion lidí před náma), prostě ta pravá festivalová atmosféra. Přesto jsme si oba festivaly obrovsky užili!! Na focení moc času nebylo, tak mám jenom pár těhle "památečních" (a o to cennějších) fotek.

My move is coming, so I am really grateful for these last two weeks I spent with my friends in Mohelnice on Fingers Up festival / in Piestany, Slovakia, on Grape festival. "Fingers up" was a small festival (that means no queues in front of the stands with drinks, less mess, space around the tent, (almost) no crush before the concerts), Grape was the opposite of what I have listed before (long queue every time you want something to drink, mess everywhere, no space for our tent, a million of people in front of you during MØ concert) it was just real summer music festival. Even so we enjoyed both festivals so much!! I only have a few photos from festivals which are mostly "commemorative" (but more valuable).4 comments :

 1. bezvadné fotky, hezky jsi zachytila atmosféru :-) a Tvoji kamarádi jsou moc sympatičtí :)

  ReplyDelete
 2. Krásné fotky! :) Muselo to být super, já jsem letos měla v plánu jít na několik festivalů, ale nakonec ani na jeden mi to nevyšlo, takže tiše závidím. :D :)

  ReplyDelete
 3. ó, áno, Grape! :).
  krásne fotografie!!!

  Kejmy ♥.

  ReplyDelete