Friday, June 26, 2015

go baby go

Ahoj s dalším outfitem (fotku už něktěří možná viděli na mém instagramu)! Jak už jsem zmiňovala, tohle léto jsem se zamilovala do maxisukní/maxišatů. A bylo to vůbec poprvé, co jsem si je vzala s kloboukem a riflovou bundou (já nevím, řekli byste, že je to bunda na dítě 3-4 let?), kterou jsem koupila kdysi v secondhandu za 10,- . Co vy na to?
Tolik narychlo k dnešnímu článku...teď klikám na "Publikovat" a jdu balit do Paříže! :-)

Hi, I am posting another outfit (you may have already seen the photo on my instagram) ! As I mentioned, this summer I fell in love with maxiskirts and maxidresses. And it was for the first time that I took my maxidress with a fedora hat and a denim jacket (would you say it's a jacket for a child 3-4 years?), which I had bought in a secondhand for just 10 crowns. What do you think about it?
Today's article is quite in hurry ... now I am pressing the "Publish" button and going to pack to Paris! :-)


dress H&M | hat Catarzi via Asos.com | watches Olivia Burton | bag Modalu | jacket secondhand bracelet Primark | shoes Converse


Wherever you wanna go, go. 
You can.

11 comments :

 1. Tak tento outfit nemá chybu! Mám podobné šedé maxi šaty, tak díky moc, žes mi připomněla, že je zas čas je vytáhnout :)

  ReplyDelete
 2. Moc ti to sluší!! Takovéto uvolněné outfity mám ráda! Skvělá kombinace!

  ReplyDelete
 3. Páni, máš na sobě přesně styl šatů, který sháním. Chtěla jsem do slova a do detailu stejné. Šedé, dlouhé, s rozparkem a volným vrškem. Asi poletím do h&m. :D Jinak mám doma džínovou bundu ve velikosti nějakých 110-122 z dětského h&m. Snad všechny džínové bundy ze secondhandu v mé velikosti byly jak na taťku. :D

  ReplyDelete
 4. Maxi dress a maxi sukne jsem si taky zamilovala, akorat mam problem najit spravnou dylku, vsechny mi konci nekde nad kotnikama :/ jinak se mi tento styl libi - saty/sukne a dzinova bundicka :)


  ReplyDelete
 5. Nádhera, tyhle ležérní a pohodlné outfity mám moc ráda. Taky jsem si oblíbila maxi sukně a šaty, protože jsou velice variabilní a dají se nosit na několik způsobů. A ta bundička byla super kauf, já podobnou sháním, ale všude se pohybuje od 600 kč a výš.
  CHIC Adriana

  ReplyDelete
 6. Pěkný outfit, moc ti sluší klobouk! :)

  www.blogbycathy.blogspot.cz

  ReplyDelete
 7. tohle je paráda :) přesně můj šálek čaje!

  ReplyDelete
 8. Ta bunda je skvělá a ani by mě nenapadlo že pro tak malé děti. :D No i sukně je super, hodinky a klobouk. Celý je to povedený a i fotky jsou krásný. Moc ti to sluší a Paříž si užij, tu ti závidím! :)

  ReplyDelete
 9. Ako vždy ti to veľmi pristane, jednoduchosť je proste najlepšia varianta <3

  Dijoun&Klaudi

  ReplyDelete