Saturday, May 16, 2015

Spring trends

Už je to hodně dávno, kdy jsem naposled psala jen tak o věcech co mě zaujaly nebo co se mi momentálně líbí.  Mám radši oufitové články (jak je asi i vidět :D). Ale jako odreagování se od učení jsem vytvořila tyhle jarní/letní koláže s kousky od Espritu (najdete tady), které mi se mi teď líbí a které budu v létě nosit (léto, už aby to bylo tadyy). Mám koláže tři, každá něco trochu jiného. Která se vám zdá nejpovedenější?

It has been a long time since I wrote about fashion trends or about things that interested me last time. I prefer outfit posts on my blog, but as a little relaxation from learning for my maturita exam, I created these spring/summer outfits with pieces from Esprit (see here) that I like and which I will wear in summer (come ooon summer). I have made three, each is a little different. Which one do you like the most?

Trochu mi to přijde jako takový fashion symbol tohohle jara. Vak přes rameno a slip-ony na nožkách, no ne? Nicméně pořád fajn symbol. První outfit jsem poskládala z koženkové áčkové sukně a topu se zvířecím potiskem. Tahle kombinace se mi líbí čím dál tím víc, dost možná ho taky potřebuju. Nechybí brýle a klobouk, to je moje srdcová záležitost v každou roční dobu.

I find it like a fashion symbol of spring. Bag over the shoulder and slip-ons on the legs, right? However it is really chic symbol. The first outfit is composed of the leatherette skirt and tank top with an animal print. This combination I like more and more, I also guess I really need the top. Then just sunglasses and a hat, it's a matter of my heart for every season.

Elegantně ve světlých barvách, to je moje. Tady jsem vybrala klasiku - džínovou košili a bílé skinny džíny. Co mě v poslední době zaujalo jsou kabáty tohoto střihu. Pár jsem si jich zkoušela v obchodech, ale zatím to nikdy nebylo úplně "ono". Doplňují to opět slip-ony a kabelka ve stejných barvách.

Being chic in bright colors, it's mine. Now I chose the classics - denim shirt and white skinny jeans. What attracted me recently are coats like this one. Absolutely gorgeous. I have tried many coats in stores, but so far it has never been entirely "the right one". Again there are slip-ons and handbag in the same colors.

Maxisukně. Neřekla bych sice, že to je trend jara nebo léta, nosí se pořád, ale ne natolik, aby byly okoukané. Někde jsem četla, že spousta holek se bojí toho, že jsou "antisexy" (za mě tedy určitě ne). No a možná nakonec dobře pro nás, co je máme rády. Mně se líbí kombinace s křivákem, tady jsem zvolila pro oživení tento modrý.

Maxi skirt. I do not believe this is a summer trend. According to me, maxi skirt is a piece that belongs to every woman-wardrobe. Somewhere I read that a lot of girls are afraid of being " not sexy" (I don't mind). Well, perhaps ultimately good for us, who love them. I enjoy the combination with a leather jacket, here I have chosen the blue one as little recovery.


Tak co myslíte, který byste si vybrali? :-) 
Let me know, which one you like the most? :-)

9 comments :

 1. Moc pěkný wish listy. Zvlášť se mi líbí ta bílá kabelka. Tu dost postrádám a tahle je supr! Supr jsou taky ty hodinky, já mám teda radši širší pásky, ale rose gold je krásná barva :)
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 2. Musim říct, že mně všichni kamarádi dlouhé sukně chválí, takže rozhodně antisexy být nemůžou! :)
  Já je mam rada :)

  ReplyDelete
 3. nejvice se mi asi libi ta druha koláž a třetí - krome teda tech bilych bot, ty mi prijdou jak pro babicku :D

  ClaudiasNewLife

  ReplyDelete
 4. Mne sa najviac páči tá tretia koláž a musím teda povedať, že s tým názorom na maxi sukne súhlasím. A tá šedá ma veľmi zaujala <3

  ReplyDelete
 5. Mně se nejvíc líbí ta první koláž, klobouk a brýle jsou super!

  ReplyDelete
 6. Ta druhá, hlavně ten kabátek! <3

  ReplyDelete
 7. Ty vaky se mi začínají dost líbit a doufám, že si brzo nějaký pořídím. Krásné koláže :-)

  MY HUMBLE JOURNAL

  ReplyDelete