Monday, July 14, 2014

Greece trip

Jak jsem slíbila, pár fotek z našeho výletu po Řecku. Neříkám klasicky dovolené, protože ta by u nás moc neuspěla. Jeli jsme autem, a přejížděli sem a tam, někde se zdrželi na pár dní, jinde jenom projeli. A vlastně jsem si to takhle užila mnohem víc. Některé fotky už jste mohli vidět na mém Instagramu. Jinak mi dnes domů přišla další věc z top trojky, o které jsem psala tady. Uhádnete, která to je? :-)

As I promised, a few photos from our trip to Greece. It wasn't a classic holiday. We went by car across the county, somewhere stayed for a few days, else just went through. In fact I enjoyed it much more. Some of the pictures you could have seen on my Instagram already. Otherwise, today I got the next thing from my top three, about which I wrote here. Do you want guess which one it is? :-)
Parga
Athens
Amarynthos Beach - Euboia Island
Akropolis - Panthenon
Toms shoes on ferry
Amarynthos Apartements
Ferry boat to Oropos
Valtos Beach
Pěkný týden všem! 
Have a nice week!

12 comments :

 1. Krásné fotky :-) Také bych někam takhle vyjela a klidně jen projížděla
  www.bokattyna.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Nádherné fotky :3 Máš naozaj krásnu postavu :))

  ReplyDelete
 3. Marti, nechtěla by jsi být modelka?

  ReplyDelete
  Replies
  1. myslím, že nemám moc tvář "modelky" :-) ale neříkám, že by mě to nebavilo :-D

   Delete
 4. Takovéhle dovolené jsou vždycky ty nejlepší, užiješ si nejvíc srandy a poznáš toho mnohem víc :) moc pěkné fotky, muselo tam být nádherně :) taky bych se tam jednou chtěla podívat :) a mimochodem, moc ti to sluší! :)

  ReplyDelete
 5. Krásné fotky:)) všude ti to strašně sluší:)) mohla bys udělat ještě další článek s dalšíma fotkama:D:)) A takovéhle "dovolené" jsou nejlepší, když toho člověk hodně pozná a stále je na jiném místě:) museli jste si to moc užít:))

  ReplyDelete
 6. také takhle cestujeme a Řecko máme vůbec nejradši :) pokaždé ale skončíme v Parze alespoň na pár dní - miluju to místo! :)) <3

  ReplyDelete
 7. Nádhera. Já moc dobře vím, proč se chci do Řecka podívat :-)

  ReplyDelete
 8. Krásná postava! Mohu se zeptat, jestli cvičíš,dodoržuješ zdravou stravu a kolik měříš a vážíš? Takhle bych taky chtěla vypadat! :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To je hrozně milej komentář! :) Měřím 171cm, vážím momentálně 54kg, ale to pořád trochu kolísá, tady v létě jsem měla asi 57. Jím všechno tak normálně, jsem docela dost na sladký, ale snažím se omezovat jídlo večer, to fakt dodržuju, večeři prostě malou nebo kolikrát vůbec. Dřív jsem cvičila pravidelně, teď už není tolik času a momenálně ani taková motivace. (doufám, že se zase dostaví :D). Většinou cvičím tak 3x týdně, ale třeba jenom po deseti minutách, cviky vyloženě zaměřený na partie, o kterých vím, že to potřebujou (zadek, břicho), to dělám tak nějak přirozeně už. A taky doporučuju skákání přes švihadlo! :)

   Delete