Wednesday, June 18, 2014

super top 3 + giveaway

Tak. Dalo by se říct, že jsme po měsíci vybalila spacák a zase si užiju nějaký čas doma. A taky blogováním :-).
Začnu třemi kousky, které mám v plánu si pořídit během léta. Cenově jsou dražší, ale právě proto jenomn TOP tři.
1. plátěnky Toms, proslavené hlavně svojí kampaní, kdy za každý prodaný pár bot darují jedny boty dítěti v rozvojových zemích. Palec nahoru.
2. kožená kabelka, zatím u mě vede tahle Modalu, a mám takové tušení, že se naše cesty jednoho dne sejdou.
3. a do třetice malý/velký souboj: Nike Air Max 90 vs. DKNY Active. Kterým fandíte Vy? Nesmrtelná klasika Nike, nebo v Čechách zatím ne tolik okoukaná Donna Karan?


I could say that after a month I finally can unpack my sleeping bag and enjoy some time at home. And I am ready for blogging :-).
I'll start with three pieces that I plan to buy during the summer holiday. They are quite expensive, and that is the reason there are only three pieces.
1. slip-ons Toms, famous mainly for their campaign when they donate one pair of shoes a child in the developing countries for one pair of shoes you bought. Thumbs up. 
2.leather handbag, Modalu is my the most favourite right now. I guess our journey will connect one day.
3. last small / big fight: Nike Air Max 90 vs. DKNY Active. Which one are you a fan of? The immortal classic Nike, or in the Czech Republic not so usual yet Donna Karan?
ZMRDLIFE giveaway
Konečně jsem se taky dostala k ukončení giveaway z tohoto článku. )
Tričko půjde na Slovensko, k  michellee.1997@gmail.com. Gratuluju a jdu ihned psát mail :-)

3 comments :

 1. já bych asi z tohoto souboje volila Nike...sice Airmaxy má už spousta lidí, ale na těch DKNY se mi moc nelíbí ta pruhovaná "flatforma" :)

  www.freckledstyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Rozhodně airmaxy:) bílé vypadají fakt krásně, budou se ti hodit ke všemu! DKNY sice taky nejsou špatné, ale kdybych nevěděla, že to jsou DKNY, tak mi ani nebudou připadat, že vypadají nějak draze a kvalitně:) Ale jsem zvědavá, které nakonec vybereš:))

  ReplyDelete
 3. Já bych si teda určitě koupila Air Maxy, je to osvědčená a velice dobře vypadající klasika! ♥ Navíc ty bílé jsou universální a vypadají prostě božsky. Musím se přiznat, že DKNY se mi moc nelíbí :). Třeba je to jen divný vzoreček, ale u mě jednoznačně vedou Nike :).

  ReplyDelete