Saturday, May 24, 2014

18 years

Jednoduše miluju tyhle "brejličky"! Ahoj. Dnes fotky, které byly pořízeny na stejném místě jako tyhle, akorát s jiným objektivem, konkrétně pevnou padesátkou od Canonu (s jiným outfity v poslední době už ani nefotím). Všimněte si rozdílů, hlavně teda v ostrosti pozadí. 
Outfit je z úterý, kdy jsem vypomáhala při maturitě u nás ve škole. Jak se Vám líbí?

I just love these "cute lennon-glasses"! Hi. Today photos were taken at the same place as these, just with a different lens, 50mm by Canon (I don't use any other these days, I think for outfit photo's this is good). 
Notice the difference, especially in the background of photos.
This outfit is from Tuesday, when I was helping out at the graduation exams at my school. How do you like it?shirt Reserved | jeans Dorothy Perkins | shoes Asos.com | clutch Romwe.com | earrings F&F | sunglasses Ebay.comWe were young, we were wild.
We were halfway free.
We were kids on the run.
But we'll laugh and we'll cry,
till there's no more tears.

14 comments :

 1. Krásné fotky:) rozdíl je vážně obrovský:)) a brýle i košile ti hrozně moc sluší:))) a máš nové vlásky viď?:) Jsou super!

  ReplyDelete
 2. vypadáš dobře jako vždy :). úplně čumím, jak je pozadí nádherně rozostřené. Mám taky pevnou 50, jen Nikon a mám pocit, že pořádně pozadí nerozostří...Nevím, co dělám špatně.

  ReplyDelete
 3. krásna :) a je to vidieť ten rozdiel :)

  ReplyDelete
 4. Ta padesátka dělá fakt divy!:) Boty mě uchvátily, ale celý outfit je super, ráda jsem tě včera viděla.:*

  ReplyDelete
 5. Krásné fotky, objektiv závidím :-)

  http://www.changingroom.cz

  ReplyDelete
 6. Ty fotky jsou fakt překrásný, takovej objektiv je sen <3 jinak jsi vážně nádherná, hlavně když se směješ na těch fotkách! A límeček košile je geniální, fakt moc super outfit.
  Dom by Dom

  ReplyDelete
 7. Fotky jsou krásné, pevnou padesátkou vypadají vždycky skvěle, jen mi vadí to přiblížení. Jinak ta košile se mi strašně líbí, moc ti sluší :)

  ReplyDelete
 8. Rozdíl je obrovský, pevnou padesátku asi ocení každá blogerka :)), fotky jsou krásné a moc ti to tu sluší, jeden z nejlepších outfitů co jsem za poslední dobu viděla! :)

  ReplyDelete
 9. jednoduché a pritom nádherné!
  a tá košielka má krásny límec! :).

  Kejmy ♥.

  ReplyDelete
 10. Jsem hrozivý odpůrce košil, halenek a podobných věciček, takže je nikdy neumím plně docenit :) Ale jako celek na mě působí outfit velice dobře :) Na maturitní období se hodí skvěle a celkově mi ladí ve všem. A lenovky velice zajímavé :)

  ReplyDelete
 11. Veľmi pekné topánočky a okuliare, ktoré ti mimochodom pristanú! :)

  vladiesblog.blogspot.sk

  ReplyDelete
 12. Krásný outfit! :) A na fotkách tedy změna rozhodně je vidět, super! :)

  ReplyDelete
 13. na ty fotky je radost pohledět :) padesátka dělá fakt zázraky!

  ReplyDelete