Friday, January 31, 2014

My affection for flowers

Zamilovala jsem se do květinových potisků. Na čemkoliv, na komkoliv, včetně kluků. Opět je to tady, o co jsem dříve pohledem nezavadila, teď vyhledávám a opěvuju. Celá já. Nothing to do. 
Jako první jsem si koupila černobíle potisklou pouzdrovou sukni  (Stradivarius), určitě ji na mě brzo uvidíte, je skvělá. Dalším kouskem jsou uh - legíny (Pimkie). Na běžné nošení jim moc nefandím, přesto jsem si je ale díky zajímavému potisku vzala, a uvidíme, co s nimi... Jako třetí jsem se do tohoto "new in" článku rozhodla vyfotit i polobotky, které jsem si po Vánocích objednala z Asosu, můžete je najít tady. Podobné jednoduché boty mi chyběly, a jsem z nich nadšená, v reálu vypadají líp než na fotce :-D.

I fell in love with floral prints. On anything, with everybody, including boys. Again I can say, what I used to hate, now I like and even seek. It's me. Nothing to do. 
First I bought this black and white printed skirt (Stradivarius), you'll see it soon on me, it's really great. Another piece is uhh - leggings (Pimkie). Generally, I don't like them. But these completely charmed me, so I took it. Third, I decided to take a picture of shoes, wthat I ordered after Christmas from ASOS, you can find them here. Some of simple shoes were missing in my closet, 
and I'm excited about them, they look better in real than on the picture:-D.
5 comments :