Thursday, January 2, 2014

Aqua by Aqua

 Prvním příspěvkem v roce 2014 bych ráda představila nepříliš velkou, a pro spoustu z Vám možná neznámou, londýnskou značku Aqua by Aqua.

Together with my first post in 2014 I would like to introduce not very large, and for many of you maybe unfamiliar, London brand Aqua by Aqua.

Na jejich obchod jsem narazila náhodou, když jsem byla v Londýně, všimla jsem si jí ale už předtím, protože ji nabízí také třeba Asos.com, který poměrně často sleduju.
 Aqua by Aqua mě zaujala tím, že téměř nepoužívá vzory, potisky a nekombinuje mnoho materiálů nebo barev. Jedinečnost je ve střihu.

I had found their store by accident when I was in London. But I also noticed it before that, because I saw some pieces of this brand on Asos.com (I watch it quite often).
 Aqua by Aqua intrigued me by the fact that they almost doesn't use patterns, prints or combine many materials and colors. The uniqueness is in shear.


Ceny nejsou úplně nízké, ale závratně vysoké taky ne. Šaty se pohybují od 20 liber (ve slevě) až po zhruba 250 liber. Sama o koupi nějakých uvažuju, na druhou stranu ale vím, že bych si je v nejbližší době vzala jednou a konec. Tím pádem by mi té investice bylo celkem líto.

According to me, prices are ok. Dresses usually range from £ 20 (on sale) to about 250 pounds. I'm thinking about buying some, but on the other hand, I know that I would get them in the near future once and that's over, and the investment not worth for it.


Třeba někoho z Vás tahle značka zaujala, takže při výběru šatů, topů nebo i šperků a sukní sáhnete právě po ní. Vybírat můžete na jejich stránkách tady, nebo přes Asos, tady (spousta slev!:D).

Maybe some of you are interested in this brand, and will select some of these dresses, tops or skirts and jewelry. You can choose on their website here or via Asos here (lots of deals!:D).

5 comments :

 1. Tuhle značku neznám, ale vypadá pěkně:-)

  ReplyDelete
 2. o téhle značce už jsem slyšela, ale nikdy jsem se o ní nijak nezajímala a to jsem asi udělala chybu, protože ty modely jsou vážně nádherné!:)

  ReplyDelete
 3. Vôbec nepoznám, ďakujem za tip :) máš pravdu, že tie strihy vyzerajú krásne, ehm, asi sa idem na tie zľavy pozrieť lepšie.. :D

  Basha

  ReplyDelete
 4. Díky za tip, jak si napsala - jsou to nádherné střihy a já bych do nich i více zainvestovala, protože jde určitě o nadčasové kousky :)

  ReplyDelete