Wednesday, June 12, 2013

Be creative!

Minulý týden mě popadla jakási kreativní nálada, tak Vám teď ukážu část z jejího výsledku. Prošly jsem s kamarádkou secondhandy v našem městě a objevily "nové" džíny H.I.S ještě s cenovkou (stály mě myslím 45,-), které stačily ustřihnout a jsou z nich perfektní šortky do pasu. Dál potom tílko, kterém jsem zkrátila tak, aby bylo nad pupík. Ještě aby bylo aspoň nad třicet stupňů, že.


Když jsem potom našla ještě tyhle šortky (za 50,-) taky jsem je tam nemohla nechat, stačily trochu ohrnout a na léto se budou hodit. Kraťasy a sukně do pasu nosím ráda, líbí se mi, jak prodlužují nohy. Na druhou stranu je pravda, že někdy zase trochu deformují trup a celkově horní část těla, ale nohy u mě mají zkrátka přednost :D.
 Co vidíte na druhé fotce je původně obyčejná pánská mikina s dlouhými rukávy, které jsem ustřihla, a díry pomocí šicího stroje (ani jsem s ním tentokrát tolik nezápasila! yes.) zapošila. Podprsenkový pás pod ní a jdem ven.
Zatím jsem Vám neukázala všechno, něco se špatně fotí, ale určitě zbytek brzo uvidíte přímo na mě. Jak jste na tom s podobným tvořením a vylepšováním Vy? :)

6 comments :

 1. V N. jsou nějaký dobrý secondhandy? Vím že v neděli má být zase na Hamrech, tam určitě jedu. Šortky jsou super:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No, dobrý bych jim úplně neříkala, ale sem tam se tam něco najít dá :D

   Delete
 2. Marti ty jdeš v neděli na hamra?

  ReplyDelete
 3. That's an amazing idea! I should try that with my old jeans!

  xoxo The Mad Twins
  (ps: giveaway on our blog)

  ReplyDelete
 4. parádní,jsi můj člověk s těma sekáčema:)
  Když tak GA u mě:http://dreamworld-e.blogspot.cz/2013/06/persunmall-giveaway.html

  ReplyDelete