Saturday, May 25, 2013

Nákupné maniačky

Dnes bych chtěla v rychlosti představit slovenskou show s názvem "Nákupné maniačky". Někteří určitě víte, o co jde. Pro ty, které netuší, jde o soutěž pěti žen/dívek, které dostanou 500 euro a jejich úkolem je za čtyři hodiny koupit v nákupním centru kompletní outfit. Je předem zadaná příležitost, ke které outfit bude. Protože je to show z módního prostředí, zaujala mě a hned jsem se podívala na prvních pět žen, které byly nakupovat. Upřímně, přeskočila jsem prvních dvacet minut videa, kdy se ostatní účastnice hrabou té páté ve skříni a kritizují. To mi nepřijde ani podstatné, ani vtipné. Zaujala mě spíš druhá část, kdy můžete pozorovat, jak soutěžící přemýšlí, co k čemu bude hodit a co rozhodně ne. 
Nakonec musím ale říct, že většina výsledných modelů mě, alespoň co se týká první pětice, moc nenadchla a i některé slečny mi přišly trochu mimo. Samozřejmě zde byla spousta překážek, soutěžící musely zkombinovat alespoň tři barvy, vše stihnout v časovém limitu, nechat si upravit vlasy a nalíčit se, a ještě měly za zády natáčecí štáb, což určitě nebylo jednoduché.
Znáte tuto show, nebo máte nějaký jiný oblíbený pořad/seriál z módního prostředí? 
I'm sorry, this is only for Czech and Slovak readers, it is abou fashion show in Slovak.

6 comments :

 1. akurat dnes som si pozerala najnovsie casti.. poznam tento program a celkom si pri nom oddychnem a vypnem.. niekedy ma stvu tie intrigy a ohovaranie, ale je to zaujimave..za 2 hodiny oblieskat 500 eur.. :) zo sveta mody som mala rada Sex and city, ale zas tam bolo vela sexu na moj vkus :D

  ReplyDelete
 2. Ještě jsem tuhle show neviděla. díky za typ.

  Zvu tě na Primark giveaway

  ReplyDelete
 3. Děkuju za tip, to jsem ještě neviděla, jdu se na to mrknout :)
  Nikus

  ReplyDelete
 4. ja si túto show rada pozriem, pretože ma baví sledovať ako sa jednotlivé súťažiace oblečú na danú tému a niekedy je to skvelá inšpirácia aj pre mňa a taktiež ma bavia poučné a častokrát aj vtipné pripomienky a komentáre stylistov:)

  ReplyDelete
 5. ja to pozerávam a uplne s tebou suhlasim :) niektoré sú fakt mimo ale inak je to super :)

  ReplyDelete
 6. áno, poznám ju!
  je zaujímavé pozerať sa, ako sa niektoré baby vedia zhovadiť a iné spraviť úplne krásnymi - dobrá inšpirácia :). aspoň je vidieť, ktorá z nich vkus má a ktorá len rada nakupuje.

  Kejmy ♥.

  ReplyDelete